Виж само едно мнение
  #786  
Стар 24th June 2014, 16:58
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali_nat Виж мнението
Guinet,ти не каза ли на доктора каква чашка искаш да запълниш,не се ли правят някакви проби с едиси какъв имплант как би изглеждало,а с друг как.В Турция например ти закачат един сутиен и го тъпчат с различни импланти и ти си избираш размер.Според мен всичко трябва да се доуточнява предварително,това е операция все пак,
Показах снимки, а методът с "тъпченето"на сутиена Стоянов каза, че е неточен и не го юробвахме по този начин..аз сама си избрах по-малките и в интерес на истината това което исках да постигна като см гръдна обиколка си го постигнах и с тези. Още не съм имала време да обикалям да пробвам сутиени, извадила съм банелите на един 95В, който имах като кърмех, и ми става като чашка, предполагам, че 75С ще съм, както каза докторът..
Вчера бях на контролен преглед и си поисках снимките пт юреди операцията, понеже нямах. -Останах втрещена, явно бях забравила колко зле беше положението..доволна съм, в крайна сметка с един повдигащ сутиен и чудеса стават..проблемът е че са още мноооого твърди, каза че е трябвало да ги масажирам..
В заключение за по високите жени с голям гръден кош и нулев старт 450+, за да си дойдем на темата
Отговори с цитат