Виж само едно мнение
  #1  
Стар 7th March 2016, 21:14
Аватара на Goldy Foxy
Goldy Foxy Goldy Foxy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 2
Post Грешка на хирурга или ... ?

Здравейте момичета казвам се Моника на 24 г. и искам да споделя с вас моята история и се надявам да намеря отговори на въпросите си тук при вас . Изчела съм голяма част от темите във форума преди и след операцията ми . Та ... Желанието ми да си сложа импланти се появи може би когато бях на 20 г и не е минавало и лято , в което аз да не се замисля сериозно , че наистина искам по- голям бюст и ето , че миналата година след морето се реших твърдо . Не попитах родителите си , не от страх , че няма да ми позволят ,а просто не исках да ги притеснявам . Без въобще да се замисля се спрях на др Николай Георгиев ( имам приятелка с невероятен бюст от него , а и от майка ми и нейни приятелки бях чула , че наистина е добър ) . Направихме две консултации и вече имах час за операция на 12 ноември 2015 . Спряхме се на 400 кубика кръгли MENTOR gel breast implants с доживотна гаранция , изцяло подмускулно ( за да добиете някъква представа аз съм 163см висока , 56 кг , преди операцията бях 75 С , а сега съм 90 D )В началото всичко беше нормално , но след като минаха отоците забелязах гънките , които ми се бяха образували . Разрових се из форума , гледах в Google , в YouTube и просто ми стана ясно , че това няма да се оправи когато бях на консултация при него , той ми каза , че това било станало , защото съм имала прекалено много млечна жлеза , а всичко което съм прочела по чуждите сайтове излизаше , че е грешка на хирурга , че е направил по - големи джобове от необходимото . Другото е , че имам три пръста разстояние между имплантите и обемът , който имах в деколтето е изчезнал , защото всичко се е свлякло надолу забелязвам "bottom out " и " double bubble " . Доктора ми каза да изчакам още месец да видим дали ще се наместят , когато този месец мина , абсолютно нищо не се беше променило и той ми предложи да ми направи липосукция и да вземе мазнините и да ми заглади гърдите , а каквото остане щял да сложи по устничките и скулите и всичко това щяло да ми струва 1600-2000 € , като това било с отстъпката . Момичета , прилоша ми не само заради парите , не и заради това , че иска да ми прави липосукция ( а аз дори нямам нищо и откъде да вземе ) а ми стана лошо от отношението ;( това ми беше мечта да се сдобия с красив бюст , а получих големи гърди , които ме е срам да покажа в съблекалнята във фитнеса . Незнам какво ще ме посъветвате ? Приятелят ми ме кара да отида при др Енчев да попитам той какво мисли по въпроса , дали е заради мен или заради лошо изпълнена операция . Имам и дискомфорт в едната и четох , че е напълно нормално когато имплантите са изпаднали надолу да се усеща болка . Извинявам се , ако има грешки , но писах от телефона си и ми много трудно да връщам назад ще чакам съвети .. Благодаря ви ❤️
Отговори с цитат