Виж само едно мнение
  #4150  
Стар 7th January 2017, 07:48
Аватара на vasi8888
vasi8888 vasi8888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте,
От 5-ти и аз мога да се похваля с чисто нов бюст. Подробноси съм писала в темата за информация и снимки.

Сега на въпроса..док каза, че трябва да нося лента поне до следващото ни виждане, което е след 10 дена, обаче много ме боли от нея.
Като я махна, направо все едно не съм оперирана, а с нея не мога да спя, да седя, въобще не мога да си намеря място. При вас така ли беше? Нормално ли е да ме боли постоянно от това стягане или просто съм я стегнала прекалено много (макар. че док ми отбеляза до къде трябва да е и не съм импровизирала по темата)?

Имам и още един въпрос - вчера като ми махнаха бинта всичко изглеждаше много добре, но сега, един ден по-късно, като чели гърдите ми се разделечиха. Това възможно ли е или само си въобразявам? Затова и се чудя дали да не почна да нося спортния сутиен на триумф, който да ги събира и лентата отгоре да натиска надолу? Само ме е страх, че съм много прясна и долния ластик на сутиена се пада точно върху разрезите..да не ги прецакам, а и си боли още повече с двойно пристягане
Отговори с цитат