Виж само едно мнение
  #10  
Стар 22nd December 2005, 10:59
simplewoman simplewoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 56
По подразбиране

Не искам да те плаша,но си поела най-верния път към цироза на черния дроб.Трябва да се лекуваш-има съвременни методи за лечение с интерферон,стига да не е късно при теб.Но алкохол,цигари,пържени храни-това е самоубийство.
В този форум има страхотно компетентни мнения относно лечението и диетите,към които не мога да добавя нищо кой знае какво.
Аз съм боледувала от Хепатит А в много тежка форма,което рядко се случва,но не е невъзможно.Трансаминазите ми бяха четирицифрени,иктерът(жълт еницата)продължи около месец ,а самото възстановяване-около година.От тогава не помирисвам свинско-под никаква форма,алкохол също не пия-не мога да забравя ужаса от невъзможността да направя 2 крачки без да изплезя език.
И аз като Льофи трупах "спортна злоба"една година.
Сега спортувам 2 х седмично в зала,играя тенис-абе водя си нормален живот и не ми е жал за пържолите...е малко за бирата ,но то има и безалкохолна.
Така че помисли за себе си и не подценявай едно от най-сериозните заболявания на черния дроб,което коварно и сигурно води до инвалидизиране(меко казано)
Отговори с цитат