Тема: L-CARNITINE
Виж само едно мнение
  #46  
Стар 10th September 2012, 03:55
alferr alferr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
Question

Здравейте на 15 години съм и почти винаги съм бил активен в спорта, но миналата година се преместих в ново даскало и качих доста килца.
Започнах да тренирам и вече от около 6-7 месеца съм редовен и почти всеки ден спортуван ту волейбол ту футбол ту тенис на маса , но най много наблягам на бягането като 2 месеца и половина преди да започне лятото бягах всеки ден по 50-60 мин на ден ходих и на фитнес лятото нямам голяма възможност да ходя по фитнеси или на стадиона да бягам ,така че започнах тренировки в къщи за около месец после научих за "Insanity Workout" и в момента съм на втората седмица от програмата а тя е 60 дни.
Така преди 6 месеца бях 90 кила висок 182 см. Сега след 6 месеца съм 182 80 килограма това без диети аз лично съм доволен от себе си, но сега почвам даскало и пак ще мога да ходя на стадиона да бягам и ще продължа с програмата Insanity, но искам да свала до 72-73 кила реших да вземам Л-карнитин, защото един приятел е много доволен от него но искам да ви попитам някакъв хранителен режим с който да взимам Л-карнитина мерси предварително
Отговори с цитат