Виж само едно мнение
  #1  
Стар 12th June 2008, 21:50
alex_aleksandra21 alex_aleksandra21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 6
По подразбиране УДЪЛЖАВАНЕ НА КОСА - 100% ЕСТЕСТВЕНА КОСА

За удължаването на косата искам да ви кажа че най-добрият и неувреждаш метод е с клипсите, с които сами си слагате косата и в домашни условия. Имам една позната, работеше в един доста известен салон за красота, в който слагаха коси. Но там ги шиеха. Кофтито при шиенето е, че тресата с допълнителната коса тежи на твоята, а и се заплита, както и че всеки месец трябва да даваш по 50 лв за повдигане на редчетата. Същото това момиче започна работа в друг салон, в които косите са 100% естествени, едно момче ги внася от Турция. На пипане е мека като нашата (на главата ни ), от 1 треса 1м, стават 3 реда, които са 2ни и са по 60 см ( т.е. до дупето). Косата е 600 лв и аз лично съжалявам защо дадох 1200 лв в Магама, за тоя изкуственяк. Сега на половината цена имам уникална коса, която можете да боядисвате и да третирате като вашата, защото е 100% естествана, а не азатските боклуци, които ни пробутват навсякъде.
ако някоя от вас реши че си заслужава, ето ви icq-то ми: 317758374 и там вече ще ви дам телефона на мацката.
Отговори с цитат