Виж само едно мнение
  #1  
Стар 1st August 2009, 21:20
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране Д-р Живко Кънев? Моля, дайте повече инфо :)

Здравейте на всички!
Имам намерение да се подложа на операция за увеличаване на бюста и в момента проучвам така да се каже пазара.
Вашите мнения ще ми бъдат много добър ориентир, за което предварително благодаря!!!
За сега съм ходила на консултация при 2-ма хирурзи: Др. Живко Кънев и Др. Николай Георгиев.
От д-р Кънев имам много добри впечатления, говорихме мн подробно повече от час, той ми рисува, черта различните размери и профили на имплантите (препоръча ми PIP), говорихме за рисковете, за всичко общо взето, много търпеливо ме изслушваше и отговаряше. Консултацията ми струваше 20 лв.
При Георгиве беше като на конвейр, то4но 10 мин ми говори, като че срещу мен имаше пуснат аудио запис, без въобще да се интересува от моите въпроси. Никаква психология! Бутна ми 2 размера импланти в един сутиен и се разбрахме, че втория ми по-добър, ама какво искам да постигна, защо, няма такива работи...Много се разочаровах...
А за цените да не говорим
Кънев - 2500 Е
Георгиев - 4000 Е
За едно и също нещо...
Та въпросът ми е:
Има ли момичета, оперирали се при Кънев за увеличаване на гърди?
Ако да, моля споделете къде, кога, доволни ли сте от резултата, следоперативни консултации на какво ниво са?
Кънев го намерих чрез Медицински център "ВЯРА" (то май е основно клиника за стерилитет, но има и оперативен блок) и се разбрахме, че операцията ще бъде там.
Моля момичета кажете какво е важното при подготовката и извършването на операцията? Стерилност, прецизност на екипа....Струва ли си да се ходи в лъскавите клиники, където не те питат какво искаш и ти взимат почти двойно по-скъпо или е по-добре да се довериш на не толкова известен хирург, но който може да извърши същото нещо, със същия резултат, но с повече внимание преди и след?
Май много дълго стана, извинете....
Благодаря ви предварително за отговорите
ПП Потърсих теми за Кънев, но са доста стари
Отговори с цитат