Виж само едно мнение
  #1566  
Стар 14th March 2015, 17:17
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monika.ilieva Виж мнението
Здравейте,

Ето актуалния номер на д-р Йорданов - 0895 555 513.
Мен ме прегледа на 12ти и ме оперира на 18ти. Направи ми септопластика, наложи се поради чупен нос преди години и проблеми с дишането. Казаха, че операцията е успешна, в момента още съм с пластините, след два дни ми ги махат. Дискомфортно ми е, но д-р Йорданов обеща после да се чувствам "като нова".
В Софиямед оперират с лазер, като касата покрива само традиционния метод. Платих и за избор на екип, защото според старшата сестра другите сега се учели, а д-р Йорданов вече се е научил Всичко (с болничния престой една нощ) ми излезе 1400 лв. Изненада беше за мен, че ми поискаха допълнителни 200 лв. за анестезията, но аз имам алергии към някои стандартни упойки и може би това е била причината.
И въпреки, че другите хирурзи "не се били научили още", изключително впечатление ми направиха д-р Яначков, който асистира и д-р Грозданов, който ми свали тампоните. Надявам се и при свалянето на пластините всички да са така мили и успокояващи, защото съм леко притеснена.
Мони, привет.
Предстои ми септопласника тази седмица при др Йорданов ,но трябва да се върна точно след 10дена на работа. След свалянето та пластините имаше ли още видим оток? И освен тях след операцията слага ли докторът гипс или лепенки
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат