Виж само едно мнение
  #1  
Стар 9th June 2006, 13:00
Julet Julet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Julet Изпратете съобщение чрез AIM до Julet
По подразбиране Има ли лоши последици ринопластиката след време ?

Приятели хирурзите казаха ли ви нещо на консултациите за последиците
Имам приателка на 45 години, която си е правила ринопластика навремето - ОПЕАЦИЯТА Е БИЛА СПОЛУЧЛИВА, но в момента явно от годините вече, незная но носа й сега е зле едвам диша, има вдлъбнатини по него и получава отоци от двете му страни под очите ....
Тя ми обясни, че след операцията повече от 20 години нослето й е било здраво и перфектно по форма - явно хирурга е бил добър , (имато му няма да спомена)....въпреки че по онова време по което е правина операцията не се е работило по толкова добри методи , каквито са съвремените и истинските специалисти в БГ са били малко.

След нейния разказ съвсем случайно един ден попаднах на филм по "Дискавари" в който се разказваше за подобен, случай с една американка, след около 18 години имала милата неприятни последици......
Американския хирург обясни че е направил всичко перфектно, сега как организма ще му се отрази след толкова години , не се знаело точно ....той не можел да предвиди това....
Както вече споменах на приателка ми нослето в момента освен че е запушено и визуално не е добре, защото двете дълбоки вдлъбнатини от двете страни точно под коста, там кадето са хрущялите, (те като чели са хлътнали) го правят неравно и го загрозяват. И носа на жената от филма изглеждаше почти по същия начин, явно и двете са получили едни и същи последсвия ...

Искам да знам дали това рядко става ?
Какво става с този вид операции след време ?
Има ли гаранция че след толкова години всичко ще продължава да е ок, даже и ринопластиката да си е била сполучлива
Жалко, че в този форум не влизат хора които са си правили ринопластики преди 20 години примерно
Но ще разчитам на компетентните лица които влизат тук.
Благодаря предварително !
__________________
Не е богат този, който има, а този който дава !!!
Отговори с цитат