Виж само едно мнение
  #44  
Стар 11th December 2007, 10:39
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране Re: лазерен пилинг?

Здрасти, Били,

аз вчера си направих лазерен пилинг в Дерма Вита, при Катя Паскова.
Днес ми е 2-ри ден и не знам какъв е ефекта, защото той ще проличи след 10-ина и може би повече дни.
За процедурата: около час преди самият пилинг те мажат с някакъв обезболяващ крем, който е вид упойка. Самият пилинг трае около 30-40 мин., в зависимост от проблема и засегнатите места. Аз правих на чело и бузи. Принципно, имам проблемна кожа, мазна, с белези от акне, но не много тежки. Кожата винаги ми е била комплекс и съм правила около 5-6 хим. пилинги + няколко пъти микродермообразио.
РЕших веднъж за винаги да сложа край на гадните белези и пори.
Честно да ти кажа, ако знаех на какво се подлагам, щях да избягам.
Пилингът е изграряне на кожата, като при първото минаване се търпи, но при следвашите, т.е. при по-голяма дълбочина болката е огромна, аз едва издържах. Просто ми идваше да скоча от кушетката и да избягам През целия ден вчера ми гореше лицето. Излезнах като нинджа, цялата с превръзки, които ще сваля днес вечерта, т.е. на 2-рия ден. През 2 часа редувам мазене с кремове, които ти предписват, което също е болезнено. Не знам дали някога ще повторя процедурата, ако от тази няма ефект.
Важно е да знаеш, че преди манипулацията, те карат да подпишеш декларация, че си запозната с всички негативи, които могат да се появат след процедурата и които могат да бъдат за цял живот, но това ти го дават да го подпишеш след като са те намазали с крема-упойка, т.е. почти никакъв избор. А информацията за този лазерен ресърфинг е доста плашешта. Те се застраховат за всичко, а отговорността си я поемаш ти. Не знам какъв ти е проблема, но ако не е отчайващо тежък, по-добре прави химически пилинги през месец, отколкото лазерен.
Ще пиша след няколко дни на какво приличам

Всичко най-....
Цитирай:
Първоначално написано от bily
Здравейте момичета и момчета
Много бих се радвал ако някои който си е правил лазерен пилинг сподели впечатления.Интересува ме дали наистина помага за белези от акне, моите не са много дълбоки, но все пак микродермабразиото не ми помогна въобще.Ако някой си го е правил нека каже как е, дали боли много след това, за колко време се възстановява, при кой си го е правил и дали наистина д-р Мая Тачева е добра в премахването на белези?
Благодаря ви предарително
Отговори с цитат