Виж само едно мнение
  #47  
Стар 12th December 2007, 21:58
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Благодаря за изчерпателния отговор, ZANDALEE, днес ми е 3-ти ден и съм по-спокойна, започнах да се беля тук-таме. Болката съвсем изчезна. Аз също се бях информирала и знаех за тежкото възстановяване, но смятах, че при мен лазерът ще дълбае по-малко и ще се лиша от дългия и болезнен период. Грешала съм
Каквото и да опявам - фактът си е факт.
А истината е, че не ми беше толкова лоша кожата, но ми е комплекс, и нали знаеш? - само там са ти очите. Химическите пилинги не вършат работа за дълго, ако целиш затваряне на порите (това беше моятра причина).Смятам празниците да ги изкарам с фон дьо тен + фактор 60, такива дълги престои вкъщи ще ме съсипят психически. Все трябва да има начин да си замаскирам маймунския вид.
Ти на кой ден си сложи грим?

Благодаря ти и всичко най-...)

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
Били сигурно отдавна си е разрешила проблема,така че ако мога аз да помогна с нещо.
Аз предварително бях изчела всичко като информация в нета и знаех много добре на какво се подлагам и какво да очаквам ,тъй че го преживях сравнително по-леко,но процедурата и възстановяването след това са наистина много тежки.
Milva,доста процедури си правила преди лазера, те неможаха ли да ти помогнат, а казваш че белезите ти не са много тежки.Болката от лазера е наистина много голяма и на мен ми идеше да скоча.Свалиха ми превръзките още на другия ден и на третия ден едва,си измих лицето,тогава ще ти олекне.За съжаление обаче за празниците няма да може да се оправиш.Трябвало е да изчакаш след това.На мене още ми личи,макар че минаха 2 месеца.
Все пак не е толкова страшно,но ефекта се забелязва чак след 2-ия месец,така че се въоръжи с адско търпение и запомни - Не излизай навън без слънцезащитен крем с възможно по-голям фактор,дори и да е облачно.
Дано всичко мине добре
Отговори с цитат