Виж само едно мнение
  #49  
Стар 13th December 2007, 09:03
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Здрасти, ZANDALEE (акво значи това?),
платих 800 евро на Катя Паскова, въпреки че проучих и цените в други клиники, където сумата беше драстично по-малка, но реших, че качеството се определя и от цената, а в Дерма Вита съм правила и други процедури (махане на капиляри) и съм била доволна. Отказвали са ми и процедури, с което съвсем ме спечелиха, в смисъл -че не са машина за пари в безпардонния смисъл.
Мъжът ми като ме видя искаше да я пребие и без пари , толкова се вбеси и притесни!
Днес ми се обели цялото чело и половината от бузите, вече съм доста наперена - ще се живее по празниците Утре съм на преглед в клиниката и смятам да започна да влизам в естесвения си ритъм - грим и показване (по тъмно) навън, че откачих!
Много благодаря за отговорите, наистина си е друго, когато има съпричастност, а и когато някой е минал по този път, информацията е достоверна. Омръзна ми да ме гледат домашните със съжаление

Колко време ти стоя червенината на лицето? месец? два?
Ако имаш ти някакви въпроси за лице или каквото и да е - аз съм почти енциклопедия, толкова много и различни неща съм правила, че май съм се вманиачила неусетно))

Хубав ден

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
Аз неисках да си слагам грим,за да оставя кожата ми да "диша",но докторката като ме видя на 5-я ден и ми се скара,че ходя като мумия.И започнах да го слагам от 6-я нататък.
Ползвам фон-дьо-тена на Виши за мазна кожа ,не е лош и хидратира.И си взех някакво кремче с вит.C ,но чак след 2-я месец.Приемай и вътрешно таблетки,някъде бях чела ,че вит.C помагал за образуването на колагена,а сега точно това ти трябва,ако не се лъжа.
Ако не е тайна каква цена плати?И не се притеснявай да им досаждаш с въпроси по телефона за най-малкото нещо.Това е доста сериозна и рискова процедура,така че да не бягат от отговорност!
Отговори с цитат