Виж само едно мнение
  #11  
Стар 3rd March 2014, 19:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Дано за него щастието в една връзка не се върти само около секса, защото сега сте влюбени и всичко е цветно и прекрасно, но в един момент цветните стъкла на очилата ще станат прозрачни и тогава човек вече може да види реалността, такава каквато е !

Този случай ме удивлява, той е много по различен от другите подобни, които се отнасят най-вече за чисто сексуални връзки в които двойката не живее заедно и за случаите в които мъжа ще прави секс с ново гадже за пръв път и където винаги го има притеснението за това дали ще се представи добре.

Такива случаи като вашият са много редки, ако разбира се със сигурност говорим за психологически проблем, а той явно е такъв. Дори се замислят дали всичко което ни сподели е истина, защото ми е много трудно да го разбера ако говорим за психологичният фактор, като причина за проблема с ерекцията.

Много трудно обяснимо е как така има 3-4-5 поредни безпроблемни акта и в следващият момент се срива, това не е типично за този проблем, при който нещата много завият от хронологията на представянето. Не е случайно, че мъжете които са имали такъв проблем при първи секс нова партньорка в следващите пъти когато нещата се получат, проблема изчезва защото мъжа си връща увереността и напрежението го няма.

Не случайно споменах, че точно такъв проблем на психическа основа е нещо което почти не се среща при двойките които имат сериозна връзка, живеят заедно и правят често секс. Вашият случай е много по различен от всички останали, те много мъже дори и в сериозните връзки са имали засечки, но причините са съвсем други най-вече физиологични и тук влиза и натрупан стрес, преумора и т.н.

Аз от това което накрая сподели не виждам и какъв толкова е проблема, ако на 4-5 пъти му се случи веднъж да не го вдигне, при положение, че ти пак ще си задоволена със страхотна орална любов, играчки и пръсти. Аз не мога да разбера той как се чувства ако примерно не е могъл да си задържи ерекцията, но те е докарал до оргазъм и по другите начини и ти си била на седмото небе и той това го вижда и тогава пак ли се чувства зле ???

Нещо не ми се връзва цялата история, защото ако всичко е така не мога да разбера тогава какво се случва в неговата глава ! Сещам се за начин, който може да помогне във случая и той е да си купите вибратор или дори страп он и тъй като проблема не е всеки път ще си поговорите и предварително ще разберете, че ако някой път не се получи той ще използва вибратора или страп он с които да те задоволи. По този начин той ще получи вътрешно спокойствие, че няма нищо страшно ако му се случи да има пак засечка с ерекцията и след време ще видиш как проблема изчезва от само себе си.

Малко в страни от конкретният проблем, но мисля, че е важно за това ще го коментирам и това са неговите думи - "Какво е една връзка без секс", а вашата дори не е такава и ме притеснява, че той е много вглъбен на тема секс и важността му за една връзка и дано за него всичкото щастие в една връзка, да не се върти само около секса.

За подобни проблеми са изключително важни първите реакции и подхода на момичето, но разбира се не всеки е психолог, че да знае как точно да реагира. Точно тези моменти в началото са ключови в случая и понякога не е достатъчно да се каже няма проблем, не се притеснявай и т.н. и аз нам, че ти си направила всичко възможно да го успокоиш, но при някои хора това не винаги е достатъчно. Сега вече щом сте говорили за сексолози и търсене на помощ, той сега още повече ще мисли за този проблем.

Възможно е и още повече да се филмира, защото ако ти му предложиш да отидете на психолог, той би разбрал това все едно не си доволна от него и за теб случая е проблемен. Той няма как да разбере, че ти му предлагаш това, защото искаш да ми помогнеш виждайки как той страда, а не защото ти се чувстваш незадоволена. Разбираш ли парадокса ?

Доста е странен вашият случай, а можеш ли да споделиш от колко време сте заедно и от колко време имате сексуални контакти ?
Отговори с цитат