Виж само едно мнение
  #14  
Стар 4th March 2014, 15:32
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз съм сигурен, че може да се реши този проблем и без намесата на сексолог или психолог, тъй като не виждам да е чак толкова зле положението, щом не се случва всеки път. Има и друг начин които може да помогне и съм убеден във ефективността му. Както и Шоки спомена нека той спре да те задоволява с проникване с "инструмента" си дори и да му е станал.

Това трябва да се прави в един период от поне две седмици или по правилно е да се смятат броя на интимните ви контакти, поне 8-10 поредни най малко в който той ще те задоволява само е език и пръсти, играчка. Ако му стане ти ще го задоволиш също с френска и/или с ръце. Много е важно да се направи това поне 2 седмици, дори и да му стане пак не трябва да прониква в теб. Това натрупване което ще се получи от възбудата и липсата на проникване ти гарантирам, че ще помогне за решаването на този проблем.

Още по добре ще е ако по никакъв начин не го задоволяваш и той сам да го прави, това ще даде още по добър резултат. Абсолютно съм убеден, че този метод може да реши проблема, дори и сексолога сигурно ще ви препоръча същото. Надявам се да споделиш как се развива случая, каквото и да пробвате, инак все едно всичко съм писал напразно. Има доста такива случаи на хора които питат ние им отговаряме в темите и те после изчезват и няма как да разбере дали сме помогнали или не и е някак некоректно от тяхна страна !

За разнообразяването в секса щях да забравя да кажа нещо. То е ясно, че не го правите с цел, че от него очаквате да се реши проблема. Дори и разнообразяването трябва да е постепенно и балансирано. Не е нужно всеки ден винаги да има и нещо ново, защото първо няма нужда толкова често и второ много бързо ще изчерпите възможностите на разнообразяването. Не случайно използвам думата - "балансиране", то няма лошо и всеки ден да пробвате нещо ново, нова играчка, други пози и т.н., но едва ли ще има толкова нови неща за пробване за през следващите 20 и повече години в които ще правите още хиляди пъти секс/любов !

Последно редактирано от Pufpaf : 4th March 2014 на 15:44
Отговори с цитат