Виж само едно мнение
  #18  
Стар 23rd April 2014, 09:27
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

С много голям интерес изчетох цялата дискусия, преди време имах същия проблем с моя приятел. Много е неприятно, защото първото нещо, което ти идва на ум е, че вината е в теб, че повече не го привличаш и той затова има такъв проблем. Аз дори реших веднага да започна диета, ако евентуално съм качила няколко килца в повече и това не му харесва. Той първоначално въобще не искаше да разговаря по тази деликатна тема и аз не разбирах защо. Чак като говорих с приятелки осъзнах, че за него това е още по-травмиращо. На един мъж много му вреди на психиката, ако има проблеми с ерекцията. Един вид така му пада самочувствието. Те ме убедиха, че проблема не е в мен и нито съм напълняла, нито съм се променила, за да започна да не го привличам вече. След много консултации разбрах, че има хапчета, които могат да помогнат за този проблем и са напълно безопасни. Започнах да говоря на приятеля ми, за да убеди, че няма нищо страшно и много бих искала да пробва. Казах му, че не вярвам да има никакъв проблем и каквото и да се случи за мен той няма да се е променил. Опитвах се по всякакви начини да му вдигна самочувствието. Разпитвах в различни аптеки и в крайна сметка според препоръките се спряхме на хапче, което се казва Лидерин. Убедих го и него, че е напълно безопасно и са ми казали, че няма никакви странични ефекти. Това го притесняваше много и беше важно да е сигурен, че всичко ще бъде наред след това. Въпреки всичко обаче притеснението първоначално си остана и той успя да се отпусне едва, след като видя, че хапчето работи и наистина има резултат. Не мога да ви опиша колко невероятен беше секса, който правихме тогава - беше от онези пъти, които се помнят завинаги. След това през определен интервал от време отново ползваше хапчетата, но пък вече не е имал никакви проблеми с ерекцията. Мисля, че за тези неща трябва да се говори много, защото мъжете не обичат да разказват за проблемите си, а решение винаги може да бъде намерено. Успех на всички!
Отговори с цитат