Виж само едно мнение
  #13  
Стар 25th May 2007, 18:44
RR RR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цветинка
Аз също съм на мнение, че мини степеът помага за тонизиране и стягане. Доволна съм от резултата, но за съжаление на правих лош избор по отношение на мрката!
За това много се надявам да бъда полезна на онези, които още не са си купили уреда - НЕ КОПУВАЙТЕ СТЕПЕР С МАРКА ABFit ! В рамите на 6-те месеца гранция се чупи 2 пъти и няколко дни след гаранционния срок, за 3-ти път даде дефект - всеки път едно и също - къса се жилото, свързващо "педалите" на уреда. Оказа се, че за поправка ще трябва да платя 30-тина лв, при условие, че уреда струваше 120. И не само това - ремонтът щял да включва цялостна реконструкция на движещия механизъм и аз ще трябва да го платя!!! при въпрос от моя страна "не беше ли възможно предишните 2 пъти да се направи реконструкцията, когато уредът беше в гаранция", ми отговориха, че една на скоро се е оказало, че има тжърде много дефектирали уреди и механиците на сервиза са предприели мерки. Освен това, на фирмените телефони никой не вдига и като цяло обслужването в сервиза на фирмата СПОРТ ДЕПО е ужасно!
Моят съвет е - НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ УРЕДИ ОТ СПОРТ ДЕПО И ОСОБЕНО ТАКИВА НА МАРКАТА ABFit!!!!!
VSE PAK NE RAZBRAHME SEGA RABOTILI UREDA?
Отговори с цитат