Виж само едно мнение
  #1680  
Стар 30th January 2017, 11:04
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evi07 Виж мнението
Интересно каква е тази вълна от негативни коментари едновременно след доста голямо затишие в темата. Според мен е много по-достоверно да подкрепите твърденията си със снимки. Не всяко момиче може да отдели близо 10 000 лв. за това удоволствие, иначе е лесно да го пращате към чужбина. Вярно е, че там резултатът ще бъде на 95% гарантиран, но всеки се разпростира според чергата си. Лично аз съм виждала много добри резултати при Йорданов. Според мен грешката на повечето от вас е, че очаквате холивудски носове, а такъв е много трудно да се направи от гарвански нос (да не кажа почти невъзможно). Във всеки случай Йорданов не осакатява и не обезобразява (такива случаи не са ми известни, а доста съм го проучвала). Може да не получите желания резултат на 100%, но поне няма да сте по-грозни от преди. Просто не е редно да петните името на един от малкото добри хора в тази област (от България). Утре някое момиче ще прочете тази тема, ще помисли, че Йорданов не е достатъчно добър, и ще се запъти на рино при някой пълен некадърник, щото тук няма да е плют примерно. Аз ще отида при Йорданов с абсолютен позитивизъм и доверие, и няма да очаквам нос като на Меган Фокс. За мен важното е да ми се махне гърбицата на носа и да бъде право, нормално носле, но не и съвършено. Анфаса дори си го харесвам, правя интервенцията единствено заради профила ми... и ще пиша за резултати + снимки.
Оперирах се в Турция, при Дилбер и въобще не съжалявам. Премахване на гърбица-първа операция. С години търсех моят доктор тук в БГ, четох, гледах и тн., но все нещо ме спираше.Имам чувството, че ако не си някоя известна личност, рискът да излизнеш като Пиги е много голям.В Турция и от най-гърбавият и грозен нос, могат да направят красив и естествен! А операцията ми излезна 6400 лв. не 10000 лв. Ако си решил и го искаш парите се събират. Скъпо става после, ако от първият път не се получи, а тук в повечето случаи става така.
Благодарение на този форум и пишещите тук, мисля че направих правилният избор. Стискам ти палци и дано твоята операция бъде успешна и да бъдеш удоволетворена от резултата!
Отговори с цитат