Тема: Алергия
Виж само едно мнение
  #36  
Стар 1st July 2009, 10:52
Аватара на InsaneAddiction
InsaneAddiction InsaneAddiction не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Ако разбираше поне малко от алергични реакции,момъкът щеше да знае ,че повишена температура далеч не е водещия симптом при алергия....Да не кажа,че дори не се проявява тая висока температура!
Като си си намазал нещо на ръката ,трябва да се гледа дали се получава обрив,сърбеж,парене,зачерв ване или подуване на самото място на контакта,а не дали ше дигнеш t'C или дали ше свалиш 3кила
Абсолютно съгласна съм. Мое мнение си е, с което не ангажирам никого, но точно алергична реакция от лубрикант би трябвало първо да се прояви със зачервяване, сърбеж, някаква екзема. За мен температурата е проявление на някакъв възпалителен процес, който протича в организма - дали ще е вирус, дали ще е бактериална инфекция. Все си мисля, че при алергична реакция температурата би трябвало да се прояви пост фактум - т.е. , ако не се овладеят нещата своевременно. Не искам да обвинявам приятеля ти, просто споделям мнение. Бих искала и да те посъветвам нещо. Наистина вашият проблем е труден за решаване, но ... не прави компромиси със себе си. Преди време аз направих тази грешка и започнах да пия противозачатъчни, без да имам причина от медицинска гледна точка - имах си редовен цикъл, лек ПМС. Лошото е, че това си е преди всичко ХОРМОНАЛЕН контрацептив. И при всички случаи е шок за организма. От личен опит мога да ти кажа, че макар и да пиех най-нискодозираните хапчета, организма ми привикна. Което е нормално, особено, ако ги пиеш по-дълго. Основната функция на противозачатъчните е да спират овулацията. Т.е. яйчниците ти не произвеждат яйцеклетка, която да може да се оплоди. Затова след като спреш хапчетата е възможно да нямаш цикъл известно време, а това коства много нерви и притеснения. Затова не бързай. Опитайте се да намерите някакъв компромисен вариант, в който да не ти се налага да се жертваш за нечий кеф. А, ако не успеете, знай, че такива мъже ги има доста. На всеки му харесва повече без презерватив... Идеята е да си осигуриш някаква сигурност и спокойствие. Тръгнеш ли да правиш жертви , само и само да му угодиш, считай, че ти си губещата. Затова, каквото и да правиш и решаваш, на първо място поставяй себе си. Успех!
__________________
Men are not prisoners of fate, but only prisoners of their own minds.
Отговори с цитат