Виж само едно мнение
  #225  
Стар 19th March 2011, 20:33
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Бях доволна от околоочния на Roc (Ретин-Окс) и до там се изчерпва опита ми с медицинската козметика .
По принцип не съм с чуствителна кожа и нямам никви проблеми в ползването на какъвто и да било крем , но този ми докара голяма алергия независимо от това че пише че е антиалергичен .
Преди нямах никакви проблеми с него и бях много доволна, но откакто му смениха опаковката , имам чувството , че нещо и в състава е променено
Последният път като си го купих и се намацах , получих адско парене и оток в областта на очите
Веднага отидох в аптеката и казах да ми върнат парите , а продавачката ми каза , че щом е отворен , това нямало как да стане....Да , ама не ... отговорих , че изобщо не ме интересува и държа да ме свържат с представителите на фирмата за Варна
Да не говорим , че предварително ги питах само опаковката ли е сменена или и съдържанието.......В крайна сметка , след едночасово чакане, си взех парите и дори получих извинението на управителката от аптека "Санита" , че вината е тяхна понеже не са ми предоставили тестерче



Бабри , ще търсим , мацка , ако намериш нещо подходящо , свиркай
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат