Виж само едно мнение
  #63  
Стар 6th September 2009, 20:03
irka88 irka88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: sofia
Мнения: 2
По подразбиране

Преди една година опитах лечебното гладуване за първи път, идеята ми беше да се пречистя, не толкова да отслабна. Спазвах режима стриктно 20 дни, чувствах се отлично след 3 ден, бях бодра, заредена с много енергия. Дори имах усещането, че мога да продължа още, но реших да започна със захранването. Хранех се под час. Редувах чай+мед и плод през 2 часа, като сутрин в 8 започвах с чай+мед, в 10ч. беше плода, на ден изяждах не повече от 1 кг плодове и всеки ден бяха различни. След захранването, което беше 10 дни, пак се хранех здравословно и не съм качила много кг.
Тези от вас, които искат не само да се пречистят, но и да останат здрави и слаби, да не чакат Чудото с тази диета, а да си направят режим, който да се превърне в нов начин на живот, да изградят лична по-висока култура на хранене. Препоръчвам книгата на д-р Лидия Ковачева - "Гладът - приятел и лекарство", цялата истина събрана на едно място, според мен! Всеки сам преценя кое е добро за самия него, радвам се, ако съм помогнала с мнението ми на някого!
__________________
отдавна спрях да вярвам на думите...
Отговори с цитат