Виж само едно мнение
  #133  
Стар 21st February 2014, 14:19
Kristeyst Kristeyst не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Тук, тези, които не вярвате, сте много, ама много заблудени. Разбирам, че сте свикнали да ви лъжат и очаквате ЛР да е тип Ейвън или Орифлейм, само дето нямат нищо общо една с друга......Не могат даже да се сравнят!

Назад прочетох, че искате снимки на хора, които карат полото, който иска, ще му пратя. Аз съм в Испания и познавам много мениджъри БЪЛГАРИ, които отдавна карат коли. Отделно, през месец май ще ходят до Германия, във фирмата за допълнително обучение и сертификати И ВСИЧКО БЕЗПЛАТНО!!

Майка ми е сътрудник, скоро аз също ще бъда. В началото имах много съмнения, ама се рових доста в Интернет, изгледах много клипове, ходих и по семинари. Едно е ясно, хората, които са си повярвали, са успяли. И то без да се отказват. Единият от мениджърите, който получи колата е започнал с 60 евро на месец, ама се е развил доста.

Нормално е да има хора, които мрънкат и се оплакват колко са се набутали, защото искат от първия месец да са милионери, ама не става така...

Парите, които се дават за началния пакет е за бърз старт, за да получите повече точки! ТОЧКИ, които ви носят необходимия бонус в края на месеца ПЛЮС печалбата ви от продажбите ПЛЮС % от ТОЧКИТЕ, които ВАШАТА МРЕЖА СЪТРУДНИЦИ прави.

ФИРМАТА ви плаща РАЗЛИКАТА. Тва не е типичната пирамида Вие може да запишете някой, който да ви мине и да ви задмине по точки, защото е по-добър от вас или е привлякъл повече сътрудници.
Отговори с цитат