Виж само едно мнение
  #3142  
Стар 5th July 2018, 16:10
amx9933 amx9933 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2018
Мнения: 1
Smile dr.Alev-Rhyno

Привет.
Искам и аз да споделя малко мъжки опит с ринопластиката, понеже наистина има дефицит на такова в групата, а ми се струва, че в бъдеще ще трябва все повече . На 24г. съм. Оправих си нослето при др. Алев Джамджъоглу, понеже видях, че при него цената е разумна, харесаха ми снимките на пациенти, които имаше, на консултацията го видях като изключително приятелски и земен човек, имах си и предчувствие, че ще станат нещата. В момента, месец и половина след корекцията, мога да кажа, че съм на 1000% доволен от резултата, нещо повече.. Мисля, че доктора направи оптималното за моя случай, и то на цена, която е в пъти по – малка от редица други доктори. Нослето ми наистина не беше ок: двойно изкривен, със почти запушена ноздра, доста голям размер, езикът ми беше постоянно обложен, явно някакви бактерии си живееха там . Тежък случай .. Още от 10ти клас не си харесвах носа, и в последните няколко години бях решил, че ще оправя проблема, за да не мисля за глупости повече. Изключително много ми помогна и Chocolate9, вдъхна ми кураж и искам да й благодаря и тук.
Лично аз си избрах хотел през google maps до кабинета на доктора (Semsan hotel). Цената е приемлива, турската лира е страшно ниска сравнение с години по – назад. Билети си закупих онлайн на turkish airlines, понеже не е оферта да хабите енергия в подобни ситуации за път. Полета е 45мин., с качване/слизане на пътници и процедури по излизтане: 1h, 20min. За Турция ви трябва паспорт ако не сте пътували, в самолета нямате право да носите течности и т.н. Лично аз приех всичко като приключение, което знаех, че няма да е лесно, чисто психологически. Подготвих се за реакциите на близките предварително, така че в момента нямам никакви проблеми с това. Надявах се, че резултата ще е добър, но си казах, че дори и да не е перфектен, ще приема нещата, такива каквито станат, без да поглеждам назад повече.
Клиниката в Истанбул е добра, персонала е отзивчив, нищо, че не знаят никакъв език освен turkish. При мен нямаше никакъв проблем. Сестрите бяха позитивни и се разбирахме само с facial expressions (лицеви изражения). В хотела има нет, може да си активирате 4g мобилен за Турция преди да заминете, аз си изтеглих GPS карта на града и не ми трябваше общо взето. Таксито от летище Ататюрк до хотела ми беше около 100 турски лири. Повечето в Турция, като видят, че не говорите език, се опитват да ви минат с парите, така че внимавайте. Офиса на доктора е на различна локация от самата операция, наблизо е, но все пак е добре да се знае. Трябва си такси и там. За самата ринопластика .. заспивате и после се събуждате с превръзки на носа, първата вечер сте в болницата и сестрите се грижат за вас, на другия ден по обяд доктрора ме видя, и след това си тръгнах, хванах си такси и се прибрах в хотела, от системите и лекаствата сте ок да си хванете такси и да се приберете, но за разходки и излизания не може да става дума. Първите 3 дни не беше леко, спал съм по 4-5 часа на вечер, дискомфорта е голям, не знам жените как се оправяте .. Но след това всичко беше ок. Спрях лекарствата доста по – рано, понеже ми се гадеше от тях (а да, има антибиотик, противовъзпалителни и обезболяващи които трябва да си вземете след риното, съвета ми е ако сте сами си ги взмете преди корекцията и се запасете с храна и вода в хотела, за да не излизате първите 2 3 дена). След това вече беше лесно, на петия ден доктора махна тампоните, на седмия махна и шевовете, пообикалях из Истанбул и така. Беше си интересно.Накрая бих казал, че всичко си струваше, резултата е перфектен, макар че това не е финалната ми версия, ако ви е интересно може да ме последвате в instagram: andrey.mitev и да видите за какво става реч. Още преди корекцията от фотошопа, който си направих, си личеше, че има потенциал за много добър резултат, така че се доверих на доктора да си свърши работата и той се справи блестящо. Поздрави от мен и нека хубавите нослета бъдат с вас!
Успех на всички!
Отговори с цитат