Виж само едно мнение
  #300  
Стар 3rd December 2009, 14:32
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Уфф, и аз бях така с отвращаването... едва ли някой се е отвращавал повече от мен, честно връщала ми се е храна в гърлото само при мисълта за кърмене... И първите дни продължаваше да ми е много гадно, щото още и гърдите ми не бяха свикнали, буквално имах чувството, че от петите ми засмуква. Сега вече не ми е толкова болезнено, не мога да кажа, че го намирам приятно, но се насилих заради свинския грип и тая жълтеница... другата ми алтернатива щеше да е да я оставят в болницата и евентуално да й дават лекарства
Аз храня както ми дойде на акъла- след тоя експеримент с цеденето гърдите ми наистина станаха пак тройни и снощи например през нощта кърмих. Сутринта към 6 много ми се спеше, а тя искаше пак да виси 2 часа на гърдата ми, затова по едно време вече не я издържах, станах и направих мляко. От което изпи около 10мл, след един час повърна всичко и пак същата процедура отначало. Общо взето ако я оставя достатъчно дълго, ще се наяжда акто че ли само от кърма, ама аз нямам нерви и затова някои хранения накрая ги завършваме със шишето- изпива от него по 20-30 мл най- много и заспива.
Вода не съм давала, не знам, като че ли няма нужда, пишка на всеки 3-4 часа... моя мъж обаче за секунда да не го оставя, онзи ден й дал вода
Отговори с цитат