Виж само едно мнение
  #8  
Стар 30th December 2007, 17:48
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Щом искаш да си го запазиш и за лятото, можеш да почнеш още от януари/февруари. Сигурно ти е известно, че хубавия тен се постига постепенно, а не от 3-4 сеанса. Може и от 1-2 сеанса да имаш супер тен, но след това бързо ще изчезне. Хубаво е тена да се подържа, ако нямаш възможност да ходиш всяка седмица +/- 2х, поне два пъти в месеца.
Колкото до обелването , това е невъзможно да стане, ако ходиш умерено, използваш лосион/крем преди сеанса и си запозната добре със солариума, защото не навсякъде солариумите са еднакви.
Аз миналата пролет бях се обелила страшно, цялата бях червена и ужасно болеше . Не бях ходила на солариум от доста време и исках веднага да постигна желания тен. Стоях не 15-20, или 25 мин. ,а цял половин час. Бях изключила и вентилацията ... и се получи сауна/солариум .Плюс това лампите току-що бяха ги сменили ... ужас направо .А и най-голямата грешка която направих е че не използвах лосион.
Щом си преценила, че 10 минути са ти добре, няма нужда от повече. Всяка кожа е различна и понася различно.
А и знам, че по принцип солариумите в България са доста добри и силни.
Бях си по миналото лято в БГ и ходех в един салон в Надежда. Трябваха ми не повече от 5-7 минути и разлика имаше веднага, не трябва да се чака 2-3 часа за да видиш резултата.
Иначе солариума който използвам, максимума му е 20мин.
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат