Виж само едно мнение
  #45  
Стар 7th October 2007, 16:56
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suzka
Не съм бременна. Направих и втория тест, тази сутрин с първата урина и т.н. Пак е отрицателен. Явно от нещо съм болна, в смисъл другаде ми е проблема. Не сте груби към мен, спокойно. Ама нали ви казах, онова кървене като се появи реших че е овулация, за това чаках, нали очаквах след тва мензис, за това не отидох нито на лекар, нито направих теста. А ти, ketamina, как така си знаела още от първата седмица, по признаците ли?
Да, от признаците - много, много нетипично остро гадене за секунди от невероятни миризми, които никога до тогава не ми бяха правили впечатление /кафета, алкохол, парфюми, сапуни/...внезапно главоболие и световъртежи за секунди, постоянна разбиваща умора, ужасно напрежение и болки в гърдите, но не като от ПМС, а друга болка....и разбира се, бюста ми се разшири веднага, а вените по деколтето станаха особено видими и ярко-изразени. А, да и постоянната ми температура стана 37.3 градуса, което е много характерно за бременността. После имаше и леко, прозрачно-розово кървене, което беше в периода около евентуаланта менструация, но отшумя за около ден. Пожелавам ти скоро да разбереш как е, въпреки, че с гаденето си карах докато родя, заради което не напълнях никак....само някакви си 5-6 килограма ))
Отговори с цитат