Виж само едно мнение
  #1580  
Стар 30th July 2015, 13:38
kiki85 kiki85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 27
По подразбиране

Sarita направих консултация, че даже и се оперирах. Още е рано и не смея да изразявам мнение за крайния резултат. Със сигурност мога да кажа, че от предишния ми нос е по-добре, но ..... този определено няма да е идеален. Операцията беше два пъти по-дълга от очакваното (около 4 часа). Самото преживяване за мен беше кошмарно. Радвам се, че вече мина. А доктора едва ли не го описа като детска игра. На първия ден изследвания, на втория операция и на третия си заминавам. Ами не не си заминах на третия , останах там 5 дена. Може би причината е в това, че организма ми не се е справил със възстановяването и е индивидуално. Излизането от упойката беше кошмарно (пак индивидуално предполагам). За болката я има, но е много малка преживява се с един течен аналгин. Както казах в началото не съм очарована от резултата, но ако трябва пак да мина през това не благодаря и така ще си карам. за хората,които работят в отделение унг към софиямед (от санитарите, сестрите до докторите) мога само да кажа, че са чудесни и много внимателни. За д-р Йорданов ше кажа, че към мен беше много сдържан в разговорите и сякаш ги избягваше. Както и на предварителните консултации, така и на последващите отговаряше на въпросите ми кратко и понякога леко шеговито. Разприказвах се, затова успех на всички и не се афектирайте от думите ми (при всеки е различно).
Отговори с цитат