Виж само едно мнение
  #13  
Стар 22nd March 2012, 02:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ей това с отслабването за сватби не мога да го разбера, НО това, което би ти помогнало е диетата на Майкъл Търмънд (дано съм написала името му правилно). Потърси я онлайн или си купи книгата. Бързото сваляне на килограми е вредно и ще си ги лепнеш обратно много бързо... до следващата сватба
Лиле, от скромния ми житейски опит съм се убедила, че тези, които са се докарала до положение да свалят 10 кг за 2 седмици преди сватбата си, обикновено никога нямат време за спорт, защото много работят и после са изморени. Освен това не могат да спазват диети и да се ограничават, защото имат някакви гастрити, колити, ....ити, които сами са си диагностицирали.. И/ИЛИ принципно нищо не ядат или я карат само на ябълки и айрян и пълнеят.. Или им пада кръвното ако не ядат торти и припадат по улиците... Освен това са финансово ограничени и не могат да си позволят фитнес, СПА, хранителни обавки, масажи и пр..
Кауза пердута.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат