Виж само едно мнение
  #4  
Стар 16th July 2011, 10:35
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ето какво пише на сайта на Есте Клиник по въпроса:

Мезотерапия с хиалуроова киселина. Отличен избор при всяка възраст, няма ограничения. Използва се както за превенция на по-нататъшно отпускане на кожата, така и за активна хидратация, стягане и изглаждане на кожата на лицето, шията, деколтето и гърба на ръцете. Хиалуроновата киселина е мощен хидратиращ фактор - една молекула киселина привлича в подкожната тъкан 1000 молекули вода. Освен това тя спомага за колагеногенезата и биоревитализацията на кожата. Като продукт представлява готова инжекционна форма от 1 мл гелообразен разтвор, който обикновено е достатъчен за една процедура на лицето. За по-дълготраен ефект е необходим курс от три процедури за три месеца (по една терапия месечно) или бързо възстановяване на кожата за 3 седмици, по една процедура седмично.
Различни фирми като Алерган, Рестилен, Стилейдж, Хиалуроника и др. произвеждат хиалуронова киселина за мезотерапия с идентични свойства. Количеството хиалуронова киселина във всички продукти е между 14 и 18 мг/мл.

Цени:
Мезотерапия с хиалуронова киселина - 250 лева
Мезотерапия с хиалуронова киселина - пакет от 3 процедури - 600 лева

Гуен обаче ми беше казала, че са необходими две ампули за лице и шия, и цената става различна. При теб може и една да е достатъчна. Също в зависимост от чувствителността на кожата, може да се окаже, че няколко дни не ставаш съвсем за пред хора. Темата и мен ме интересува, така че ако научиш нещо повече, пиши. Ще се радвам, ако и някой друг се включи
Отговори с цитат