Виж само едно мнение
  #42  
Стар 24th July 2014, 11:26
Аватара на karamelcheto
karamelcheto karamelcheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SUN_2000 Виж мнението
Хора, това направо е безобразие! Да се твърдят такива глупости за да се прикриват нечии грешки, направо е възмутително. На мен също ми казаха, че 1мл. не е нищо, а аз от опит знам, че даже понякога е много, зависи от ефекта и собствените устни. Знаете ли, че ако се сложат 5мл. хиалурон ще приличате на нещо страшно в устата. Тази мис Джуки е със 7мл. и и предлагали да участва в "рекордите на Гинес". В клиника Леграно всичко се прави за пари, явно не ги интересува клиента, а и понеже материала не е както трябва убеждават да се слага много. Документ не издават, защото ще се види, че това не е филър за устни, а някаква китайска мезотерапия, ако не е просто филиологичен разтвор за 5лв. То цените на доставно от фирмите почват от 100лв., за една доза, няма как те да пускат такива ниски цени, ако е хиалурон това. На всичкото отгоре са нагли и безочливи. То ако е един недоволен клиент добре, но какво се вижда в тази тема няма един положителен коментар за тях. Правят поредица от фалшиви профили, създават анти теми тук във форума, но не постигат нищо, защото хората виждат "Тролският" им стил на писане и им става ясно що за хора са. Така клиенти никога няма да задържат, това трябва да им стане ясно.

а аз имам 3 и ефекта е 0-ла...
Отговори с цитат