Виж само едно мнение
  #1  
Стар 20th September 2011, 18:25
madg1rl madg1rl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 9
Unhappy Кръв,депресия и още проблеми.... Помощ ;(

Здравейте! Казвам се Катерина Костадинова, на 17 години. Моят проблем е следният: Преди 2 месеца менструацията ми ми "пропусна" да ме "навести"... Посетих гинеколог, каза, че било на нервна почва и ако не ми дойде следващия месец да пия едни хапчета, които ми изписа. Но следващите 2 месеца ми дойде, всичко беше наред. До сега ! ! ! Трябваше да ми дойде някъде към шести септември, но не ми дойде, а симптомите бяха налице. Дори започнах да качвам килограми (това ми се случва преди цикъл обикновено), пъпки ми излязоха, всичко по реда си... Но не ми дойде. А от тогава не спирам да пълнея. Обаче вчера забелязах някакво изключително оскъдно течение, което си продължава и днес. Цвета му се променя - първо беше бледо розов, после кафеникав, после напълно червен, после пак кафеникав, после пак червен и така...... Опасявах се от болести, свързани с щитовидната жлеза, но нямам наличие на тъй наречената "гуша",нито някой в семейството ми е боледувал, а и съм само на 17 (не знам дали е разпространено сред млади хора/деца) ... Мисля, че е важно да спомена, че спортувам 3-4 пъти седмично (по час, час и половина фитнес) и съм на специален хранителен режим от доста време, а извън фитнеса също не спирам да се движа, именно за това напълняването е напълно неоправдано . И впрочем, цял живот съм си била слаба...но съм с тежки кости, което от своя страна оправдава високите цифри на кантара, които са в разрез с външния ми вид. Моля ви, помогнете ми, ужасно много се притеснявам, което от своя страна ми докара непоправима депресия...... Дали е възможно да не е чак толкова сериозно? Въобще, какво е, имате ли представа?

П.С.: течението е наистина, наистина много оскъдно --> дори не се налага да ползвам превръзка........
П.С.2: Вариантът бременност е почти изключен - имам си приятел, но използваме предпазни мерки, освен това си направих тест --> отрицателен.

Последно редактирано от madg1rl : 20th September 2011 на 18:28
Отговори с цитат