Виж само едно мнение
  #19  
Стар 1st July 2013, 23:40
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Сега се питам дали е добре колкото може повече мъже да прочетат тази тема или да не я четат, но една от причините беше именно това да изкарам проблема на яве, разбира се, че уменията на мъжа са едни от най важните, за това съм го и написал това на първо място.

Искам да пишат и други жени, които не са били задоволени от партньорите си и да си го кажат на висок глас, вие мъжете мислите повече за себе си от колкото за жените, може пък някой мъж, като чете това да се замисли и да си промени отношението си. Има усещането, че вие жените си ги премълчавате тези неща, а не бива.

А това, което най ме притеснява, че може би някой много погрешно ме е е разбрал и си мисли, че се опитвам да защитавам мъжете или че искам да изкарам жените виновни, че не могат да достигат до оргазъм, а това е голямо недоразумения, ако някой си го е помислил.

Но от друга страна бих го разбрал, защото коя жена би очаквала някой мъж да отвори тема и да каже, ние мъжете сме големи егоисти и животни и заради такива като нас, жените не са щастливи, някои ни зарязват, други изневеряват. Аз не се влияя от половете и ако заемам нечия страна то това винаги е страната на правдата.

want разбирам те, щеше да е абсолютно нереално и друг път съм го казвал, да няма хора, които да не се дразнят от мен. За съжаление тука освен женски теми други няма, а не мен пък ми харесва да си контактувам с жени, аз кво да направя, че в тоя форум съм само аз коч
Отговори с цитат