Виж само едно мнение
  #767  
Стар 27th December 2015, 01:28
Mushleto Mushleto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Искам да изкажа мнение за отопластиката ..корекция на уши..Аз си направих такава, и съм сигурна, че има други който искат да се подложат на такава интервенция и ще имат нужда от мнения. Аз доста рових и изчетох в интернет за тази интервенция.От пролетта обмислям да си направя интервенция на ушите, защото си има нужда. Но ме посъветваха, че не е много подходящо време през пролет, лято..Реших да изчакам до есента.Аз съм от Бургас, но тук намаме такива специалисти. В Сл. Бряг има такава частна клиника извършваща пластичти корекций..Вива Клиник. Тази клиника работи с пластичин хирург доц.д-р Романски от Александровска болница София. Изчетох добри отзиви за него и риших да се оперирам при него. Записах си час за консултация в началото на октомври месец. Консултацията мина добре, направи ми впечатление, че разбира добре от работата си и реших да се оперирам при него и да не ходя при друг на консултация. Записа ми час за 29 ноември, исках по рано но нямаше как. Операцията е 2000лв. Не са хич малко, но се надявах, че резултата трабва да е добър. Ден преди операцията си направих изследвания. Дойде чакания ден, имаше си притеснение но много искох да си я направя корекцията. Бях с местна опойка в съзнание да чувам всичко. Операцията ми продължи около 2ч и половина..на по час на ухо. Кофтито само е когато се слагат опойките на мястото където ще оперирват, се усеща боцкането но след 2, 3 мин.няма болка..търпимо е няма нищо страшно. По време на тази операция няма болка само се усеща дърпането на конците като зашиват, изпиляване и рязане на хрущялите. Д-р Романски и неговия колектив бяха много внимателни, постоянно ме питаха дали нещо ме боли. След операцията ми превэрзаха главата с голяма превръзка с бинтове. Час след операцията се прибрах. Тази превръзка на главата се разбрахме да я дэржа около 10 дни и тогава с махане на конците. Първите дни си има болка, търпима е, беше ми трудно хапването, опъване, изтръпване но с аулини, аналгини стават нещата. Спането е по трудната час по гръб с вдигната глава..честно да си призная по някэлко пъти на вечер ставах..това е неудобството...но се надявах, че всичко си заслужава. Към 6,7 ден след операциата почнаха доста да ме сърбят ушите, да не изтрайвам тая превръзка, но доктора ми каза, че е хубаво по дълго да се носи. Ето дойде деня да я сваляме и да махаме концште и да видя резултата. Махането на конците леко придърпване, но ден минава леката болка. Резултата мие много добэр, получило се е това което исках, лека поотекли бяха, изтръпнали не ги чувствам, но това е нормолно да е така. От махането на бинта 2 месеца сега ходя с ленти за уши а до 3 месец трябва да спя постоянно с лента. Трудноста отначало ми беше как ще се мие косата, но 2, 3 дни след като се махна бинта започнах с хладка вода да я мия да не е много топла като не тэркам ушите...Сега когато ви пиша всичко това са минали точно 28 дни от операцията и се чувствам многа добре, болки нямам, спя си вечер, зараснаха си ушичките, мия си спокойно косата като внимавам да не тэркэм ушите, нося си постоянно лентите за уши и разбира се резултата за сега от операцията е положителен и съм много щастлива, че вече този дискомфорт няма да ме преследва, а си имам хубави ушички. Целия следоперативен период на възстановяване при мен беше около 15 дни, след това се чувствам доста добре. Препоръчвам д-р Романски, доволна съм много, добэр специалист е. Който има нужда и е решил да си направи тази интервенция да действа, послеее е хубавото.
Отговори с цитат