Виж само едно мнение
  #93  
Стар 5th November 2009, 19:55
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
По тв доста често виждам момичета с така направени устни, че горната е станала по-голяма и пухкава от долната. Смятате ли, че това е красиво? На мен не ми харесва. Очевидно те и докторите им нещо са позагубили баланса.
Ние също имаме пациентки, които искат по-голяма горна устна или си правят само контур на горната и така тя изглежда по-голяма. Всичко е въпрос на преоритети и естетично виждане.

Цитирай:
Първоначално написано от ivanakar
Др Павлова не работеше ли преди в Алфа Медикус ?Мисля ,че тя преди работеше на по високи цени!Слагала съм при нея ХК в назолабиални и доста време ми издържа,не се сещам за филъра но имах сертификат ,който незнам къде съм забутала.Мисля ,че работи с доста от поп фолка.
Здрасти. Да, работеше в Медикус Алфа, но от 1 година работим в частен кабинет. Тя там работеше за клиниката и цените се определяха от шефовете, което обеснява по-виоската цена. Сега, когато тя си определя само цените, те са по-нормални и по достъпни. А за поп-фолка наистина е така, но не смятам, че трябва да казваме имена, защото ще прозвучи като реклама.

Поздрави.
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат