Виж само едно мнение
  #28  
Стар 2nd April 2006, 22:09
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране избелване

БрайтСмайл е нова система за избелване, но както повечето подобни системи за избелване с писалки са повече за поддържане на избелването или за по-неплатежоспособни или по-непретенциозни пациенти. Идеята е да боядисвате с една писалка зъбите си като във веществото има избелващ агент.
Използвал съм стандартни системи за избелване на зъби в кабинета, но не съм доволен. Най- добър ефект съм забелязал при системите за домашно избелване със шини. Става бавно (15-16 дни), но ефект съм получавал до 10 степени по скалата за избелване, а и поддържането е лесно (просто си закупувате нови шприци с избелващ гел и си ползвате старите шини).
На пазара в момента има над 35 вида системи за избелване-едните са скъпи, др. евтини. Според мен е трудно в началото да се прецени коя е добра, по простата причина, че повечето в началото избелват. Въпросът е колко време остава избелването и какъв е първоначалният ефект. Иначе всичките са безвредни. Разбира се най-добрия вариант е със специална лампа, но цената е доста висока- 600-1000 лв. на избелване.
На този сайт съм качил няколко снимки на мои избелени пациенти. Можете да ги видите.
drvenelinov.dir.bg
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат