Виж само едно мнение
  #65  
Стар 7th May 2007, 11:27
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani_4ka
Цитирай:
Първоначално написано от desitta
а белези остават ли след премахването им, защото аз имам доста бемки по принцип и може за в бъдеще да реша да отстраня някои от тях
Зависи от бенката. Не винаги се налага операция и шев. Малките по-честа ги отсраняват(изрязват) с ток. Остава белег, който с времето би трябвало да се заличи, само че много често се пигментира, ако е на място, което се излага на слънце. Прилича пак на бенката, но вече не е така опасно. Също е и малко вдлъбнато.
Скоро и аз мисля да отида да си махна един фибром, който от известно време ми расте бързо. Ходя при др. Илиев. Има кабинет в Лозенец. Доста познати си махнаха бенки при него. Ако някой иска да се консултира мога да му пратя координати на ЛС. Прегледа и премахването на бенки не са скъпи, понякога дори не взима пари
ами, аз живея в Лозенец :P и ще съм ти благодарна, ако ми дадеш негови координати при мен лошото е, че на едната ръка имам доста бемки - няколко от тях сравнително големи и чак черни не, но са тъмно кафяви. жалко, че и след премахването им ще се виждат още някакви петна сега ги преброих - цели 10 имам за махане
Отговори с цитат