Виж само едно мнение
  #7  
Стар 27th July 2007, 20:22
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Когато си купуваме лекарства от аптеката там пише за вредните им влияния и за взаимодействията им с други лекарства! по закон- така е прието, за защита на потребителя- с други думи и аспирина може да ти навреди - но не са спрели да го произвеждат- който иска си го пие, който не иска -не. Това е най-безобидния пример, за който се сетих.

Когато отиваме на каквато и да било операция също подписваме едни бумаги. Пациента ТРЯБВА да е информиран- и забележи, Яна- никой не му прави избора, вместо него.
Да дадеш информация е едно, да подкрепяш също е разбираемо, но да поощряваш човек, към хирургическа интервенция си е доста неразумно и безотговорно според мен и извън правилата на това място тук!! А ти си го правила неведнъж!

Може би вие се чувствате, като открили най-правилното нещо на земята и настръхвате срещу всеки, който иска да ви го вземе- нищо не искам да ви вземам, просто ви допълвам- вие все едно сте пуснали едно лекарство, без да му изпишете възможните странични въздействия - и после- ама що така към нас. еми щото не ви е пълна информацията- затова е - не за друго!!
Познавам много красиви жени, които съвсем не са щастливи- и те не могат да обвинят килограмите си за това, защото килограмите им са в отлични граници. А какво ще кажеш за анорексичките -те нали са слабички- що не са щастливи

Значи, Деви- когато човек отива на обикновена пластична операция, лекарят освен да му прецени физическото състояние -дали ще издържи операцията, трябва да прецени и емоционалното му състояние- дали има нереалистични очаквания, дали в момента е нестабилен и други такива работи. Защото това е много важно- пациента може да възложи много надежди на тази операция, които да не е възможно просто да се покрият с нея - примерно ако си промени носа всички да го харесват- надявам се да ме разбереш.

Специално за тебе- разбира се, ти сама си си преценила твоя риск. Нека си добре- мъчно ми е , като си помисля какво е това състояние, но щом си била готова да зачеркнеш всичко, то аз предполагам, че е нямало нещо достатъчно ценно в живото ти... тъжно, ако е така-но живота може да е празен и при слабите хора- съгласна ли си с това

Аз мога само да съм благодарна за много неща, в моят живот- не бих искала, да изпадам в подробности, но вярваш или не- аз съм много доволна и като жена и като майка (слава Богу, защото е било възможно и да нямам деца!) - и имам за какво да живея, дори и пухкавичка.. Имам и приятели и своя среда, цели, които да постигна (нейде измежду тях има и кг.) - а, да -и съм харесвана - дори и така
Админа не си е позволил да гадае какъв тип мъже предпочиташ ти, нито пък да ти препоръчва такива- това излиза от границите на добрия тон и на темата по същество. И в тази връзка да ти кажа- мъжът ми си е много доволен от мен и жестовете му на внимание не са каквито ги описваш ти, но са истински!


Имаше един виц някога, как някакъв пияница казал не една госпожа, че е грозна, а тя му отвърнала- а вие сте пиян. -Да, но аз утре ще изтрезнея...

Някои неща, подлежат на промяна- едно от тях са килограмите- ето от форума поне две момичета се справят отлично за сега- Ерика и Енерджи67- а има и други. И начините за това са раз-лич-ни. Не е само препоръчвания от теб- доре не е само гастропластика- има по-щадящи методи от нея.

А дори и с това хард-изпълнение, ти също вземаш добавки, за подтискане на апетита - което ми говори, че проблема с апетита си стои някъде там.. дет се вика "тъкмо научихме магарето да не яде, и то зе че умре..." Подобно е, както се казва, че няма бивш наркоман, алкохолик, пушач- това са различни пристрастявания (към храната е най-разпространено- в световен мащаб- като най-лесно достъпна!) . Въпреки това, и с тях може да се живее нормално- научава се човек!


А това, дали ще пишете или не- си е ваше решение- може и да го промените евентуално.

Аз ви разбирам- пиша тук, защото темата ме е интересувала, но НЕ МОГА да си затварям очите за опасностите и сама претеглям за себе си риска- вие защо ми се сърдите за това?

малко стана "Кой не скача е червен..."

Това, че сте избрали друг път, различен от моето мнение не е причина, да не ви пожелая искрено успех - нали се трудите за него, тъй както вие намирате за добре!
Успех от мене и - по спокойно, бейби!
Отговори с цитат