Виж само едно мнение
  #365  
Стар 5th April 2011, 15:07
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena69 Виж мнението
Горният пост е адресиран към миссссс,te_dda,i-ani,thomi i СИЕ.вИЖДАТЕ ЛИ -НЕ СТЕ ТОЛКОВА МНОГО,колкото ви се иска)))))

ТИ В РЕД ЛИ СИ???? Много те моля , ако обичаш моето име да не намесваш по повод простотиите, които се изписаха !!! включително и най-вече от човека, който защитаваш !! А лично аз към никого ен съм се държала нито просташки, нито съм давала обидни квалификации и определения ! така че мисля,че ми дължиш извинение за горното си изказване !!!

пс: Явно неразбираш разликата между това всеки свободно да може да си казва мнението където пожелае, и това да учатва във форума с 50% от мненията му., в коио освен директни обидии и простотии, демонстрация на недосегаемост и величие.

По притеснителното е не потребителката, а това,че ти защитаваш подобно държание и отношение към човек, който си го позволява САМО ЗАЩОТО СИ КОНТАКТУВАМЕ ПО НАЧИН, ПО КОЙТО НЯМА ПОСЛЕДСВИЯ ЗА НЕГО, ОСВЕН БАНА....НЕЗНам АКО Е ЛИЦЕ В ЛИЦЕ С ФОРУМА НА КОЙ ОТ НАС ЩЕ СИ ПОЗВОЛИ ДА КАЖЕ ЧЕ Е СЕЛЯНИН ИТ.Н... Това правят обикноновено хората с комплекси, страхливи и недооценени в реалния живот.... това е мнението ми без изобщо да искам да обиждам, а за който истината е обидна - негов проблем !!!

Аз лично повече няма да отделям време нито да ви чета глупостите, нито да кометирам нещо толкова елементарно и прозрачно !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат