Виж само едно мнение
  #2250  
Стар 14th October 2015, 14:29
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте. Съжалявам, че отново повдигам темата с Айше, за мен също не е приятна, но мисля, че в нашите ситуации е крайно наложително да избегнем такива измами. Първо, защото много от нас вече са си изпатили от некадърни лекари и второ, никой лев не ни е излишен, за да го даваме за измислени услуги. С DanKem в никакъв случай не целим да петним нечие име без основателни причини, опитваме се да предпазим бъдещите пациенти, най-малкото, защото сме минали през това и знаем какво коства на всички! За тези, които все още не ни вярват, мога да представя доказателства, защото тя се опита да измами и мен! Когато открих форума миналата година и все още се колебаех кого да избера - Дилбер или Илхан, реших да пиша имейли и на двамата и да попитам за цена на ревизия. Реших да пиша и на Айше за повече подробности. Дилбер ми отговори първи, цената беше 5000 евро. Айше ми заяви цена от 5500 евро. 1000 лева отгоре не мисля, че са малко за когото и да е от нас!
Yoube, наистина се радвам, че всичко при теб е минало добре, с теб сме си писали преди и сме си пращали снимки. Не искам да те настройвам срещу никого, но държа истината да излезе наяве. Айше не е говорила с никого от персонала на Илхан, абсолютно никой от неговия екип не е чувал за теб! Радвам се, че ти е помогнала толкова много, но всичко е започнало по нечестен начин! Илхан много държи да се свърже с теб и да разнищи цялата тази история. Не е честно името му да се петни по такъв начин.
Отговори с цитат