Виж само едно мнение
  #26  
Стар 2nd July 2013, 00:38
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

"Лудите клавиши" много кефи и тя, направо си ги цепи одма и си ги казва директно без таа онаа, евала и ника ти кърти ей

Инак за тва как ми идват такива идеи, еми то аз съм известен, като царя на виртуалната простотията хаха, кво друго да роди моята шантава глава

Инак това за общият знаменател е доста субективно, да се правят такива заключения, но ако трябва да сме честни много повече жени, ще им недоволни от колко доволни. Аз сега ще ви кажа нещо от моя страна, наистина много ми е правило впечатлени, когато си говорим мъжете на тая тема и няма да ви лъжа, мъжете повече говорят, за кой колко тека е направил, кой колко дълго е клатил, колко часа и т.н. за съжаление това са фактите и повечето мъже имат грешна егоистична представа за секса, за тях той се изразява в количество, обаче знаете ли кое е най лошото, че те си вярват, че са се представили в леглото страхотно ако са клатили достатъчно дълго.

Ние мъжете не си говорим за оргазми, говоря за това, което отсреща ми споделят, кои колко оргазма е направил на жената, повечето говорят за времетраене и собственият си кеф във текове, но все пак говорим за хора без сериозна връзка, а баш тези са най големите егоисти.

Сигурен съм, че една жена ако случи на калпав мъж, много трудно ще е и да му каже по някакъв начин, че това, което прави не я задоволява.
От една страна дои и жената да намери най точния подход да каже това нещо и без да го засегне, пак няма гаранция, че той би се променил така, че да я задоволи. Тук и този фактор - или ти се отдава или не, си важи доста.

И в крайна сметка кво стана, аз толкова ви завиждам за различните и по мощни оргазми за разлика от мъжете, а то май се оказва, че такива жени са малцинство и повечето са доволни дори и ако достигнат въобще оргазъм, а какво остава за наистина мощен "извън орбитален" такъв.

По отношение на егоизмът въобще при хората, трябва да знаете, че той идва още от животинският свят от който ни сме произлезли ако приемем научната версия и той за съжаление е доста силен именно при мъжете. За съжаление такива хора родят ли се с това "качество", много трудно могат да се променят и примери такива съм виждал безброй !

Последно редактирано от Pufpaf : 2nd July 2013 на 00:42
Отговори с цитат