Виж само едно мнение
  #27  
Стар 2nd July 2013, 09:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
И в крайна сметка кво стана, аз толкова ви завиждам за различните и по мощни оргазми за разлика от мъжете, а то май се оказва, че такива жени са малцинство и повечето са доволни дори и ако достигнат въобще оргазъм, а какво остава за наистина мощен "извън орбитален" такъв.
Общо взето си е така, Пуфпаф. Аз ако не достигна оргазъм си трая, щото това е от моята глава - не съм успяла достатъчно да се отпусна и да не мисля за проблеми. (А, да се има предвид, че съм с един партньор отдавна ... и той си се старае човека ... както и аз, но ... проблемите и недоспиването определено се отразяват на секса ... поне при мен ... ама не е болка за умиралка ... пък и нека да е различно. )
Шоки, поне според мен, с времето човек изисква все повече от евентуалния си партньор и избира повече ... нормално е да е така. Както беше казал някой: по-добре сама, отколкото зле придружена.
Браво, Нелка за 5-те оргазма! Ама то не е толкова трудно при жената, тя възбудата не преминава толкова бързо. Виж вече, ако мъжът трябва да свърши 5 пъти за една нощ ... определено ще му е по-зор. (Айде, време е за Пуфпаф ... )
Отговори с цитат