Виж само едно мнение
  #900  
Стар 5th March 2011, 15:43
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Той или ти се свърза с него? Бих искала да разбера дали и на останалите пациентки, оперирали се при него им се обажда и ги кани на преглед. На мен не ми е определял дата за контролен преглед нито след 3 нито след 10 месеца, нито след година. А и надали ми пази телефона, за да ми се обади за консултация. Може би има избирателност в отношението към пациентите. Не мисля, че този доктор има има практика да определя дати за контролен преглед. При него операцията минава и после кой от къде е, освен ако пациентът не го закъса, та пак се наложи преглед.

От моята операция минаха 4 месеца и половина и вече след като ми спаднаха отоците и по носа и по лицето, в момента от дясната страна горе костта ми е хлътнала и там имам сянка, а вляво е изпъкнала (това не е оток!!!) и се получава една голяма кривина в анфас, която преди операцията я нямаше, плюс това носът ми не е стеснен след като е пилено отгоре. Върхът ми също не е фин, а дължината е същата като преди операцията, само дето е малко по-повдигнат от преди. Това е разликата. Опитвам се да не мисля, но от време на време полудявам и като анализирам сега след като мина толкова време си се чудя как съм се подвела да се оперирам при този доктор. Сега всичко ми се вижда абсолютно аматьорско. Плюс това има нещо, което ми беше направило впечатление. След операцията слага лонгети, които са ламаринени, просто обвити в обикновени бели лепенки, та разбрах, че една истинска пластмасова лонгета, която някои други доктори слагат на пациентите и която би трябвало да се използва струва 25 евро. Може би с тези 2000 лв, които платих не ми се полага на мен, както и на останалите пациенти една нормална лонгета?!
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат