Виж само едно мнение
  #4326  
Стар 8th January 2019, 13:51
petq.taneva petq.taneva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Тъй като явно рядко тук се пише за последствия и опит, искам да споделя моите преживявания по поставяне на импланти. Операцията ми беше на 13.11.2018 г. в Истанбул в голяма частна американска болница, оперирана съм от професор. Да споделя първо разликите от тук и какво се прави там. Поне моя доктор няма реална преценка както тук да те види и почти веднага да каже колко кубика. Поставянето там масово е надмускулно. Интересен ми е и факта, че на единия ден ти е прегледа и изследвания и на другия операцията. Имплантите явно са налични в болницата. На мен до преди операцията размер категоричен не ми беше изяснен - само, че уточнихме 310, но доктора ще пробва. Е поставени ми бяха по негова преценка 350, другите не ми седяли добре. И по-добре за мен. Все пак аз му определих лимит на кубиците. Болничният престой няма забележка. До тук добре. Прибирайки се след 5 дни в България, температурата ми почва да се покачва. Първата седмица на 37-38. Започват съмнения за настинка, грип, снимка на бял дроб. Втората седмица температурата е 37-40 с трески. Не можеш да станеш от леглото. Консултация с хирург, мамолог и инфекционист. Изпити 4 антибиотика. Престой в болница за инфекциозни болести, от която ме изписаха без диагноза. Препоръчаха ми ядреномагнитен резонанс на гърдите и консултация с имунолог. След всичко направо и буквално левове в хиляди за изследвания, откриха имунологичен проблем без изяснение какъв е точно, просто процес в организма. По мое мнение след всичко и без да бъде назовано в прав текст от никой лекар, имам съпротивление на организма с импланта. Слава богу, няма тотално отхвърляне като гной от раните и буквално изтичане на импланта от там. Всичко е наред в това отношение, но за този риск никъде във форума не прочетох и не срещнах подобни случай. Виждам, че форума не е толкова активен, може би по-малко хора се осмеляват да пишат, а и все пак има доста вече изписано по темата.
Отговори с цитат