Виж само едно мнение
  #13  
Стар 15th January 2015, 08:20
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Леле ужас, забравих я тази тема... Съжалявам, че не съм писала... Така...да обясня, за да не подведа някой- след операцията ще се подувате дълго време (3 месеца не мърдат) особено вечер става страшно - нормално е, след 6 месеца всичко е точно и няма отоци никакви. Ако сте склонни да образувате много съединителна тъкан като мен около разреза очаквайте втвърдявания и буци - аз ходих на физиотерапия с ултразвук и се мажех със Содермикс, към момента всичко е съвсем гладко и меко и няма и помен от буци ) кучешките уши се разнасят!!! Може и до година да отнеме, при мен вече ги няма, в края на разрезите преходът е гладък. Белега не мажа с нищо вече, доста е избледнял особено на места... Ревизия няма да правя, татуировка за момента също, мисля че още ше избледнява. След операцията е честа депресията и прекаленото вглеждане и шаш и паника при мен явно така е станало. Търпение, поне 4-5 месеца да се види как е станало. Към сегашния момент, операцията беше юни, бих казала, че съм доволна и нямах усложнения с рана, конци и т.н: Нарочно не написах тогава лекаря, за да не подведа някой и добре че не съм го направила. Оперира ме Тепавичарова- лаконична и делова е на консултациите, но е свършила добра работа бих казала. Моля пишете ми лични, че явно не знам как да следя за отговори в мои теми
Отговори с цитат