Виж само едно мнение
  #3025  
Стар 10th October 2017, 12:33
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

sumflower12, ми той е същия, кой друг да бъде - сигурно единствения в Турция дето не слага силиконови тампони. Ма май по-добре да го правеше - поне знаеш, че като ги махне ще дишаш. А сега...
В интерес на истината не бях забеязала, че конкретно той има почерк - знаех, че ги прави естествено изглеждащи. До сега никой не е забелязал, че имам нов нос. Дори мъжът ми и децата са на мнение, че съм квато си бях и абсолютно нищо не се забелязва, дори и увисналата физиономия не бие на очи - приличам на обикновен човек с обикновена хрема.
Волтарен гел разбира се го намазах отгоре, а не вътре лигавицата. Кожата си е здрава и не виждам проблем. Не очаквах да помогне щото е за стави и мускули, но за момента това е единственото средство, което е помогнало по някакъв начин. Но вече няма да го ползвам защото ме заболя глава от него и получих грипни симптоми. Намерих му заместител - конски балсам - пак действа охлаждашо и е на билкова основа, съдържа и арника и има лек отпушващ ефект. Няма ефекта на волтарен но поне малко от малко.
Аз не си мисля, че след 2 седмици ще съм отпушена и спаднала - наясно съм, че отнема време. Но конкретно хората тук във форума изглежда, че явно са били късметлии и не са имали дихателни и оточни проблеми 2 седмици след операцията. Разбира се си леко подут, но при мен наистина е много и пулсира и се усеща все едно току що са ми счупили носът и започва жесток оток и това се случва всяка вечер.

Последно редактирано от Josefine : 10th October 2017 на 16:20
Отговори с цитат