Виж само едно мнение
  #3028  
Стар 14th October 2017, 01:22
GoldieZ GoldieZ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Josefine, всички неща, които изреждаш, са съвсем нормални. Все пак си много прясно оперирана! Просто едни се възстановяват от операцията по-леко, други по-тежко. Проблем с мимиките и устните може да имаш дори 3 месеца след операцията. На мен при усмивка ми се скриваха горните зъби поне месец (беше ми увиснала горната устна и падаше върху тях), но се оправи. Освен това е рано да се говори за какъвто и да е окончателен резултат. Според мен е трябвало да се информираш по-добре на какво се подлагаш, защото ако го беше направила, сега нямаше да се оплакваш за глупости. Не искам да съм рязка, но прекалено много се филмираш. Освен това трябва да подхождаш с по-голямо доверие към специалиста, който те е оперирал. Смешно е светило като д-р Авшар да е извършил интервенцията ти, а ти да търсиш мнение от нашите некадърни УНГ лекари, които са осакатили и продължават да осакатяват множество пациенти. Без да съм лекар съм сигурна, че ти няма нищо, просто се успокой и си концентрирай вниманието с нещо друго. Пожелавам ти да се оправиш по-скоро и да бъдеш безкрайно доволна от резултата.
Отговори с цитат