Виж само едно мнение
  #3029  
Стар 14th October 2017, 09:16
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

GoldieZ, имах нужда от окуражаването и споделянето ти - благодаря. Това търся, а не да се оплаквам. Всъщност не бих го нарекла оплакване, а споделяне. Информирала съм се и съм наясно че възстановяването от рино може да е и повече от година. Ама все се надявах и тоя път да съм извадила късмет и да мина метър. Ако се съмнявах в Авшар нямаше да ида при него. Направил е точно това, което исках и в интерес на истината недоумявам как е успял. Едно е да изваяш красив нос, а съвсем друго да го направиш така, че да не ти промени физиономията и никой да не забележи, че е променен (освен ако съзнателно не потърси гърбицата). А тази увиснала устна много ме мъчи и като че ли няма как да се дигне по-нагоре защото има графт, който реално ми е удължил леко носът и физически няма как да се дръпне по-нагоре дори с мускулна сила. Поне днес за 1 път мъжът ми ми каза, че носът ми е по-хубав от преди и ми стопли душицата. Той горкия се деформира покрай мен - беше на купон оня ден и вика: Изследвах детайлно носовете на всички. Което за него е голяма промяна имайки предвид, че е живял с мен толкова години и не беше забелязал, че носът ми е крив - обърна му внимание чак като почнах да говоря за това, че не ми харесва. Чудя се дали знае и какъв цвят са ми очите.
Отговори с цитат