Виж само едно мнение
  #513  
Стар 22nd August 2013, 12:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Благодаря Мариса ! Вече нямам търпение да си направя липофилинга , но доколкото се познавам , поне три пъти ще го правя ... за другото лято дано да съм се издокарала , чудя се дали има вариант да направя липофилинг и да сменя имплантите на гърдите едновременно, дали ще се навие Стоянов и ако се навие прави ли отстъпки
Но той ще те пита дали си слагала скоро филъри,трябва да е резорбирано всичко.3 е доста добро число,може и с 2 пъти да си доволна При мен са налагаше повече пъти,защото устата ми беше мега зле след ръцете на николай георгиев.Не можех да задържам мастни клетки в дясната страна,защото имаше множество сраствания и наранявания.И положението беше доста криво и несиметрично.Дори сега има някои места за доизпипване но ще коригирам заедно с процедурата за стволови клетки.
Да,можеш.Аз така направих първия път при него и непременно му кажи,че искаш няква отстъпка.Ако не си направиш "устата" той нищо няма да каже,нали е бизнесмен все пак ..хаха.Аз го питах за отстъпка като ми сменя имплантите и прави устните,но да ти кажа честно не помня колко беше.Не повече от няколко стотин евро,но пак е нещо,нали?!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 22nd August 2013 на 12:57
Отговори с цитат