Виж само едно мнение
  #55  
Стар 9th April 2007, 16:40
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Няма от какво да се притеснявате, това, че някой ви е казал ,че е опасно няма смисъл да ви тревожи.Когато една бемка ви притеснява или има възможност вие самите да и направите нещо или е на неприятно място отивате и я махате-това е по-добре от колкото един ден да я нараните.Моят съвет е да внимавете единствено при избора на лекар и клиника, ако изборът ви е добър няма какво да се тревожите.А това за появяването отново е казано е дерматолаг нали?Нямам думи.До колкото съм запозната много рядко бемка рецидивира и то само при премахване с лазер, при хирургично изрязване в здрава кожа това е невъзможно.А това ,че бемката ти се струва не кафява ,а жълта или там с по-телесен цвят не означава че е опасна и ще се появи отново, просто е депигментирана.Аз си махах такава на носът с лазер обаче защото иначе щеше да остане дупка, но не съм я махала в Пикасо.Просто трябва да се отнасяте с необходимото вниманеие към това и да не се доверявате на козметични салони, за бемките специално говаря.Поне аз така направих.
Отговори с цитат