Виж само едно мнение
  #1505  
Стар 24th September 2013, 18:25
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Want защо спря да пишеш, ти си толкова колоритна личност и форума не е същият без теб ?!
Хората не знаят някои неща, които аз знам за теб от сигурен източник и това е, че си човек с много голямо сърце и доброта !
Дано хората разбират забележките ти, като градивна критика, което си е точно така и дано не си мислят, че го правиш с друга цел ! Другите може да не знаят, но аз знам и за това го споделям. В реалният живот си остани такава каквато си, а тука не е толкова важно
Аз не съм много съгласна, против съм скрит зад псевдоним да си толкова директен към хора, кото не познаваш и не знаеш как ще реагират на забележките ти. Ето - Гери се разсърди и си махна снимките, които биха били много полезни за търсещите информация. В друга тема и друго момиче си махна снимките след коментари на Уант. Уант, може да си супер човек, не те познавам, но според мен не е правилно да се изказваш така за хора, особено като не знаеш как ще бъде прието.

Гери, моля те, върни си снимките, много искам да те видя, сигурна съм, че и много други хора ще го оценят
Отговори с цитат