Виж само едно мнение
  #2  
Стар 9th October 2006, 17:31
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

значи за Испанската муха съм присъствал на много простотии , но лично не съм давал и не сам взимал... ще ти кажа какъв е ефекта...
отива загорялото момче пуска във водата (то вече има и с различни цветове и вкусове) и до 15 мин "жертвата" иска да прави секс ! Просто трябва да си на подходящото време и на подходящото място... Защото стават и фалове на които много съм се смял , но като цяло съм против този метод на действие... а за ефекта момичето ( най-често жертва , на момче не съм присъствал ) е накакво замаяно и говори малко несмислено и самият акт не го помни ... но за мен това си е вид изнасилване... / по интернет се продава Онлайн и е мисля 5 лева за 1 испанска муха , но тя всъщност съдържа 2 дози и мисля че срока и на годност е 10 дена.. важно е и количеството трябва да е точно колко си пише /

иначе знам и за наркотих афродиазиак GHB който се открива до 12 часа в урината на човек и ако не го ти вземат урина до тогава вече не може да бъде открит.. там ефектът е пълна загуба на памет от 5 до 6 часа ... по принцип всеки човек има GHB в огранизма си но когато се даде от този наркотик и нивото му се покачва около 500 пъти ...
Отговори с цитат